Zespół

IMG_4293Adam Zarzycki
Inicjator i lider projektu.
Student Mechaniki i Budowy Maszyn w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. W wolnym czasie uczy się języków i gotuje.

 

IMG_4288

Mateusz Stajuda
Koordynowanie części technicznej.
Student drugiego stopnia Mechaniki i Budowy Maszyn w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. W wolnym czasie gra w tenisa.

 

 

IMG_4304

Sylwia Sobczak
Logistyka. Wsparcie sekcji technicznej.
Studentka Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Łódzkiej, absolwentka Inżynierii Produkcji i Szkoły Muzycznej. Uwielbia nowe doświadczenia, a w wolnych chwilach śpiewa jazz i podróżuje.

 

IMG_4299

Jan Jaroszczak
Marketing. Wsparcie sekcji technicznej.
Student Mechaniki i Budowy Maszyn na IFE i na francuskiej uczelni Arts et Métiers ParisTech w ramach podwójnego dyplomu. Pasjonat piłki nożnej i miłośnik festiwali muzycznych.

 

IMG_4301

Ania Rogowska
Grafika. Wsparcie sekcji technicznej.
Studentka Architektury na Politechnice Łódzkiej. Fanatyczka muzyki, rysunku i gier komputerowych.

 

 

IMG_4319Amadeusz Bathelt
PR. Wsparcie sekcji technicznej.
Student Mechaniki i Budowy Maszyn w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. Podróżnik, początkujący fotograf, pasjami ogląda filmy i czyta książki.

 

IMG_4311

Piotr Baszczyński
Sekcja administracyjna. Wsparcie sekcji technicznej.
Student drugiego stopnia Mechaniki i Budowy Maszyn w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. W wolnym czasie tańczy w Zespole Pieśni i Tańca „Boruta”.

 

krzys

Krzysztof Szumicki
Projektowanie.
Student Mechaniki i Budowy Maszyn w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. Interesuje się mechaniką i motoryzacją.

 

 

IMG_4287Cezary Rosiak
Sekcja techniczna.
Student Mechatroniki na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej. W wolnych chwilach pasjonuje się sportem, podróżami i zdobywaniem nowych doświadczeń.

 


IMG_4297Maciej Furmaniak
Sekcja techniczna.
Student Mechaniki i Budowy Maszyn na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej. W wolnych chwilach między pracą i studiami gra na konsoli, słucha audiobook’ów i wymyśla nowe urządzenia.

 

IMG_4314

Kuba Chmielecki
Sekcja techniczna.
Student Mechaniki i Budowy Maszyn w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. Interesuje się maszynami przepływowymi.

 

12511995_951594741596367_1110323396_n
Michał Stępień
Sekcja techniczna.
Student Mechaniki i Budowy Maszyn w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. Interesuje się psychologią i nauką języków.

 

12596640_1657385057845585_1239857842_o
Wojciech Kuberski
Student drugiego stopnia Zarządzania w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. Absolwent Mechaniki i Budowy Maszyn. W wolnym czasie czyta.

Reklamy